U-10 Liqasının 2017/2018 mövsümünün təqvimi

I TUR
16-17 sentyabr

UGİM-14 Binəqədi (Bakı) - Zirvə (Xırdalan)
UGİM-1 (Sumqayıt) - Polad FK
Babək (Sumqayıt) - Məhəllə uşaqları 4:12
Təhsil RİM (Sumqayıt) - Uğur FK (Sumqayıt) 5:4
Sumqayıt FK - Sumqayıtspor PFK 6:3

II TUR
23-24 sentyabr

Uğur FK (Sumqayıt) - Sumqayıt FK 4:3
Zirvə (Xırdalan) - Sumqayıtspor PFK 0:6
UGİM-14 Binəqədi (Bakı) - UGİM-1 (Sumqayıt) 6:3
Məhəllə uşaqları - Təhsil RİM (Sumqayıt) 0:10
Polad FK - Babək (Sumqayıt) 9:0

III TUR
30 sentyabr – 1 oktyabr

UGİM-1 (Sumqayıt) - Zirvə (Xırdalan) 4:4
Babək (Sumqayıt) - UGİM-14 Binəqədi (Bakı) 4:2
Təhsil RİM (Sumqayıt) - Polad FK 1:5
Sumqayıt FK - Məhəllə uşaqları 15:0
Sumqayıtspor PFK - Uğur FK (Sumqayıt) 3:1

IV TUR
7-8 oktyabr

Zirvə (Xırdalan) - Uğur FK (Sumqayıt) 0:11
Məhəllə uşaqları - Sumqayıtspor PFK 3:7
Polad FK - Sumqayıt FK 4:7
UGİM-14 Binəqədi (Bakı) - Təhsil RİM (Sumqayıt) 0:8
UGİM-1 (Sumqayıt) - Babək (Sumqayıt) 2:5

V TUR
14-15 oktyabr

Babək (Sumqayıt) - Zirvə (Xırdalan) 8:3
Təhsil RİM (Sumqayıt) - UGİM-1 (Sumqayıt) 12:2
Sumqayıt FK - UGİM-14 Binəqədi (Bakı) 13:1
Sumqayıtspor PFK - Polad FK 1:4
Uğur FK (Sumqayıt) - Məhəllə uşaqları 5:1

VI TUR
21-22 oktyabr

Zirvə (Xırdalan) - Məhəllə uşaqları 2:6
Polad FK - Uğur FK (Sumqayıt) 7:2
UGİM-14 Binəqədi (Bakı) - Sumqayıtspor PFK 0:8
UGİM-1 (Sumqayıt) - Sumqayıt FK 0:13
Babək (Sumqayıt) - Təhsil RİM (Sumqayıt) 1:8

VII TUR
28-29 oktyabr

Təhsil RİM (Sumqayıt) - Zirvə (Xırdalan) 9:1
Sumqayıtspor PFK - UGİM-1 (Sumqayıt) 11:2
Uğur FK (Sumqayıt) - UGİM-14 Binəqədi (Bakı) 7:1
Məhəllə uşaqları - Polad FK 9:0
Sumqayıt FK - Babək (Sumqayıt) 10:0

VIII TUR
4-5 noyabr

Zirvə (Xırdalan) - Polad FK 1:7
UGİM-1 (Sumqayıt) - Uğur FK (Sumqayıt) 1:6
Təhsil RİM (Sumqayıt) - Sumqayıt FK 3:5
Babək (Sumqayıt) - Sumqayıtspor PFK 2:4
UGİM-14 Binəqədi (Bakı) - Məhəllə uşaqları 1:3

IX TUR
18-19 noyabr

Sumqayıt FK - Zirvə (Xırdalan) 15:1  
Polad FK-UGİM - 14 Binəqədi (Bakı) 9:1
Məhəllə uşaqları - UGİM-1 (Sumqayıt) 1:1 
Uğur FK (Sumqayıt) - Babək (Sumqayıt) 5:0 
Sumqayıtspor PFK - Təhsil RİM (Sumqayıt) 5:2

X TUR
25-26 noyabr
Zirvə (Xırdalan) - UGİM-14 Binəqədi (Bakı) 1:3
Polad FK - UGİM-1 (Sumqayıt) 7:2
Məhəllə uşaqları - Babək (Sumqayıt) 1:4
Uğur FK (Sumqayıt) - Təhsil RİM (Sumqayıt) 4:1
Sumqayıtspor PFK - Sumqayıt FK 2:5

XI TUR
2-3 dekabr
Sumqayıtspor PFK - Zirvə (Xırdalan) 8:1
Sumqayıt FK - Uğur FK (Sumqayıt) 2:1
Təhsil RİM (Sumqayıt) - Məhəllə uşaqları 5:2
Babək (Sumqayıt) - Polad FK 1:7
UGİM-1 (Sumqayıt) - UGİM-14 Binəqədi (Bakı) 3:0 (+-)

XII TUR
9-10 dekabr
Məhəllə uşaqları - Sumqayıt FK 0:7
Zirvə (Xırdalan) - UGİM-1 (Sumqayıt) 1:7
Polad FK - Təhsil RİM (Sumqayıt) 3:0
Uğur FK (Sumqayıt) - Sumqayıtspor PFK 1:0
UGİM-14 Binəqədi (Bakı) - Babək (Sumqayıt) 0:14

XIII TUR
16-17 dekabr
Sumqayıtspor PFK - Məhəllə uşaqları 6:2
Uğur FK (Sumqayıt) - Zirvə (Xırdalan) 14:0
Təhsil RİM (Sumqayıt) - UGİM-14 Binəqədi (Bakı)
Sumqayıt FK - Polad FK 0:2
Babək (Sumqayıt) - UGİM-1 (Sumqayıt) 8:0

XIV TUR
23-24 dekabr
UGİM-1 (Sumqayıt) - Təhsil RİM (Sumqayıt) 3:13
Məhəllə uşaqları - Uğur FK (Sumqayıt) 2:6
UGİM-14 Binəqədi (Bakı) - Sumqayıt FK 1:7
Zirvə (Xırdalan) - Babək (Sumqayıt) 1:12             
Polad FK - Sumqayıtspor PFK 4:0