U-11 Liqasının 2018/2019 mövsümünün təqvimi

I TUR
22-23 sentyabr
Xızı Təhsil - Əlincə FK (Masazır) 1:8
Abşeron FK - Uğur FK (Sumqayıt) 2:4
Veqa (Masazır) - Babək (Sumqayıt) 0:6
UGİŞM-2 (Sumqayıt) - Məhəllə uşaqları (Sumqayıt) 12:3
Sumqayıt City FK - Gənclik-95 (Sumqayıt) 1:4
Həkəri (Qubadlı) - Sumqayıt FK 1:11

II TUR
29-30 sentyabr
Əlincə FK (Masazır) - Sumqayıt FK 2:2
Gənclik-95 (Sumqayıt) - Həkəri (Qubadlı) 2:6
Məhəllə uşaqları (Sumqayıt) - Sumqayıt City FK 3:0
Babək (Sumqayıt) - UGİŞM-2 (Sumqayıt) 2:9
Uğur FK (Sumqayıt) - Veqa (Masazır) 4:2
Xızı Təhsil - Abşeron FK 2:5

III TUR
6-7 oktyabr
Abşeron FK - Əlincə FK (Masazır) 2:4
Veqa (Masazır) - Xızı Təhsil 1:4
UGİŞM-2 (Sumqayıt) - Uğur FK (Sumqayıt)
Sumqayıt City FK - Babək (Sumqayıt) 0:8
Həkəri (Qubadlı) - Məhəllə uşaqları (Sumqayıt) 1:4
Sumqayıt FK - Gənclik-95 (Sumqayıt) 8:0

IV TUR
13-14 oktyabr
Əlincə FK (Masazır) - Gənclik-95 (Sumqayıt) 4:0
Məhəllə uşaqları (Sumqayıt) - Sumqayıt FK 1:8
Uğur FK (Sumqayıt) - Sumqayıt City FK 0:1
Xızı Təhsil - UGİŞM-2 (Sumqayıt) 0:9
Babək (Sumqayıt) - Həkəri (Qubadlı) 7:2
Abşeron FK - Veqa (Masazır) 2:1

V TUR
20 oktyabr
UGİŞM-2 (Sumqayıt) - Abşeron FK 8:2
Həkəri (Qubadlı) - Uğur FK (Sumqayıt) 0:6
Sumqayıt City FK - Xızı Təhsil 0:5
Gənclik-95 (Sumqayıt) - Məhəllə uşaqları (Sumqayıt) 4:1
Sumqayıt FK - Babək (Sumqayıt) 2:2
Veqa (Masazır) - Əlincə FK (Masazır) 1:6

VI TUR
27 oktyabr
Əlincə FK (Masazır) - Məhəllə uşaqları (Sumqayıt) 7:3
Uğur FK (Sumqayıt) - Sumqayıt FK 1:10
Xızı Təhsil - Həkəri (Qubadlı) 6:3
Abşeron FK - Sumqayıt City FK 2:0
Babək (Sumqayıt) - Gənclik-95 (Sumqayıt) 4:1
Veqa (Masazır) - UGİŞM-2 (Sumqayıt) 1:13

VII TUR
3-4 noyabr
UGİŞM-2 (Sumqayıt) - Əlincə FK (Masazır) 5:0
Sumqayıt City FK - Veqa (Masazır) 1:1
Həkəri (Qubadlı) - Abşeron FK 4:7
Sumqayıt FK - Xızı Təhsil 7:2
Məhəllə uşaqları (Sumqayıt) - Babək (Sumqayıt) 0:4
Gənclik-95 (Sumqayıt) - Uğur FK (Sumqayıt) 8:2

VIII TUR
10-11 noyabr
UGİŞM-2 (Sumqayıt) - Sumqayıt City FK 6:0
Uğur FK (Sumqayıt) - Məhəllə uşaqları (Sumqayıt) 2:2
Əlincə FK (Masazır) - Babək (Sumqayıt) 2:3
Xızı Təhsil - Gənclik-95 (Sumqayıt) 4:4
Abşeron FK - Sumqayıt FK 0:8
Veqa (Masazır) - Həkəri (Qubadlı) 6:0

IX TUR
17-18 noyabr
Sumqayıt City FK - Əlincə FK (Masazır) 1:6
Məhəllə uşaqları (Sumqayıt) - Xızı Təhsil 2:6
Gənclik-95 (Sumqayıt) - Abşeron FK 3:3
Babək (Sumqayıt) - Uğur FK (Sumqayıt) 3:3
Sumqayıt FK - Veqa (Masazır) 8:0
Həkəri (Qubadlı) - UGİŞM-2 (Sumqayıt) 0:13

X TUR
24-25 noyabr
UGİŞM-2 (Sumqayıt) - Sumqayıt FK 6:2
Abşeron FK - Məhəllə uşaqları (Sumqayıt) 2:1
Əlincə FK (Masazır) - Uğur FK (Sumqayıt) 7:2
Sumqayıt City FK -Həkəri (Qubadlı) 7:3
Veqa (Masazır) - Gənclik-95 (Sumqayıt) 6:4
Xızı Təhsil - Babək (Sumqayıt) 2:12

XI TUR
9 dekabr
Sumqayıt FK-Sumqayıt City FK 5:0
Gənclik-95 (Sumqayıt)-UGİŞM-2 (Sumqayıt) 3:3
Babək (Sumqayıt)-Abşeron FK 2:2
Həkəri (Qubadlı)-Əlincə FK (Masazır) 1:20
Məhəllə uşaqları (Sumqayıt) -Veqa (Masazır) 3:2
Uğur FK (Sumqayıt) -Xızı Təhsil 2:1

XII TUR
15-16 dekabr
UGİŞM-2 (Sumqayıt) - Babək (Sumqayıt) 6:2
Sumqayıt FK - Əlincə FK (Masazır) 3:4

XIII TUR
22-23 dekabr
Babək (Sumqayıt) - Əlincə FK (Masazır)
UGİŞM-2 (Sumqayıt) - Sumqayıt FK

XIV TUR
09-10 fevral
Sumqayıt FK - Babək (Sumqayıt)
Əlincə FK (Masazır) - UGİŞM-2 (Sumqayıt)

XV TUR
16-17 fevral
Babək (Sumqayıt) - UGİŞM-2 (Sumqayıt)
Əlincə FK (Masazır) - Sumqayıt FK

XVI TUR
23-24 fevral
Əlincə FK (Masazır) - Babək (Sumqayıt)
Sumqayıt FK - UGİŞM-2 (Sumqayıt)

XVII TUR
2-3 mart
Babək (Sumqayıt) - Sumqayıt FK
UGİŞM-2 (Sumqayıt) - Əlincə FK (Masazır)