Əvəzedicilər 2018/2019 mövsümünün təqvimi

Birinci dövrə

I tur
23 avqust (cümə axşamı)

“Qaradağ Lökbatan” – “Neftçi-2” 0:1
“Sabah-2” – MOİK 0:1
“Kəpəz” – “Qarabağ-2” 0:4
“Zirə-2”  – “Səbail-2” 1:2
24 avqust (cümə)
“Zaqatala” – “Keşlə-2” 1:2
“Turan Tovuz” – “Ağsu” 2:1
“Şüvəlan” – “Sumqayıt-2” 0:4

II tur
27 avqust (bazar ertəsi)
“Neftçi-2” PFK – “Sabah” FK 0:0
“Qarabağ-2” FK – “Turan Tovuz” FK 2:0
“Səbail-2” PFK – “Şüvəlan” FK 1:2
28 avqust (çərşənbə axşamı)
“Keşlə-2” PFK – “Sumqayıt-2” FK 1:2
MOİK FK – “Kəpəz” PFK 1:0
“Ağsu” FK – “Zirə-2” PFK 1:0
“Zaqatala” PFK – “Qaradağ Lökbatan” FK 3:0

III tur
13 sentyabr (cümə axşamı)

“Qaradağ Lökbatan” FK – “Keşlə-2” PFK 1:0
“Turan Tovuz” FK – MOİK PFK 2:3
“Şüvəlan” FK – “Ağsu” FK 2:0
14 sentyabr (cümə)
“Sabah-2” FK – “Zaqatala” PFK 2:0
“Kəpəz” FK – “Neftçi-2” PFK 0:1
“Zirə-2” PFK – “Qarabağ-2” FK 1:4
“Sumqayıt-2” FK – “Səbail-2” PFK 4:1

IV tur
20 sentyabr (cümə axşamı)

MOİK PFK – “Zirə-2” PFK 1:0
“Ağsu” FK – “Sumqayıt-2” FK 0:3
“Zaqatala” PFK – “Kəpəz” FK 0:0
“Qaradağ Lökbatan” FK – “Sabah-2” FK 0:0
21 sentyabr (cümə)
“Keşlə-2” PFK – “Səbail-2” PFK 1:2
“Neftçi-2” PFK – “Turan Tovuz” FK 1:0
“Qarabağ-2” FK – “Şüvəlan” FK 1:1

V tur
27 sentyabr (cümə axşamı)

“Sabah-2” FK – “Keşlə-2” PFK 2:1
“Zirə-2” PFK – “Neftçi-2” PFK 1:2
“Sumqayıt-2” FK – “Qarabağ-2” FK 3:0
28 sentyabr (cümə)
“Kəpəz” FK – “Qaradağ Lökbatan” FK 4:0
“Turan Tovuz” FK – “Zaqatala” PFK 1:1
“Şüvəlan” FK – MOİK PFK 0:1
“Səbail-2” PFK – “Ağsu” FK 2:1

VI tur
03 oktyabr (çərşənbə)

“Neftçi-2” PFK – “Şüvəlan” FK 1:1
“Qarabağ-2” FK – “Səbail-2” PFK +:-
“Zaqatala” PFK – “Zirə-2” PFK 3:1
MOİK PFK – “Sumqayıt-2” FK 3:0
04 oktyabr (cümə axşamı)
“Keşlə-2” PFK – “Ağsu” FK 0:0
“Qaradağ Lökbatan” FK – “Turan Tovuz” FK 2:0
“Sabah-2” FK – “Kəpəz” FK 0:0

VII tur
18 oktyabr (cümə axşamı)

“Zirə-2” PFK – “Qaradağ Lökbatan” FK 2:0
“Şüvəlan” FK – “Zaqatala” PFK 1:1
“Səbail-2” PFK – MOİK PFK 1:3
19 oktyabr (cümə)
“Kəpəz” FK – “Keşlə-2” PFK 0:0
“Turan Tovuz” FK – “Sabah-2” FK 2:1
“Sumqayıt-2” FK – “Neftçi-2” PFK 2:0
“Ağsu” FK – “Qarabağ-2” FK 2:1

VIII tur
25 oktyabr (cümə axşamı)

“Zaqatala” PFK – “Sumqayıt-2” FK 3:1
“Qaradağ Lökbatan” FK – “Şüvəlan” FK 1:3
“Kəpəz” FK – “Turan Tovuz” FK 1:3
26 oktyabr (cümə)
“Keşlə-2” PFK – “Qarabağ-2” FK 3:1
“Neftçi-2” PFK – “Səbail-2” PFK +:-
MOİK PFK – “Ağsu” FK 1:1
“Sabah-2” FK – “Zirə-2” PFK 1:0

IX tur
01 noyabr (cümə axşamı)

“Turan Tovuz” FK – “Keşlə-2” PFK 2:3
“Zirə-2” PFK – “Kəpəz” FK 3:0
“Sumqayıt-2” FK – “Qaradağ Lökbatan” FK 1:2
“Səbail-2” PFK – “Zaqatala” PFK 0:4
02 noyabr (cümə)
“Şüvəlan” FK – “Sabah-2” FK 0:0
“Ağsu” FK – “Neftçi-2” PFK 1:2
“Qarabağ-2” FK – MOİK PFK 1:3

X tur
08 noyabr (çərşənbə axşamı)

“Keşlə-2” PFK – MOİK PFK 2:3
“Neftçi-2” PFK – “Qarabağ-2” FK 0:3
“Qaradağ Lökbatan” FK – “Səbail-2” PFK 0:0
“Kəpəz” FK – “Şüvəlan” FK 1:1
09 noyabr (cümə)
“Zaqatala” PFK – “Ağsu” FK 2:2
“Sabah-2” FK – “Sumqayıt-2” FK 0:2
“Turan Tovuz” FK – “Zirə-2” PFK 3:0 

XI tur
22 noyabr (cümə axşamı)

“Zirə-2” PFK – “Keşlə-2” PFK 1:4
“Şüvəlan” FK – “Turan Tovuz” FK 3:1
“Sumqayıt-2” FK – “Kəpəz” FK 1:0
“Ağsu” FK – “Qaradağ Lökbatan” FK 0:4
23 noyabr (cümə)
“Səbail-2” PFK – “Sabah-2” FK 0:2
“Qarabağ-2” FK – “Zaqatala” PFK 1:1
MOİK PFK – “Neftçi-2” PFK 1:2

XII tur
29 noyabr (cümə axşamı)

“Keşlə-2” PFK – “Neftçi-2” PFK 3:1
“Qaradağ Lökbatan” FK – “Qarabağ-2” FK 1:0
“Sabah-2” FK – “Ağsu” FK 4:0
30 noyabr (cümə)
“Zaqatala” PFK – MOİK PFK 0:0
“Kəpəz” FK – “Səbail-2” PFK 1:0
“Turan Tovuz” FK – “Sumqayıt-2” FK 0:2
“Zirə-2” PFK – “Şüvəlan” FK 1:2

XIII tur
10 dekabr (bazar ertəsi)

“Şüvəlan” FK – “Keşlə-2” PFK 0:1
“Sumqayıt-2” FK – “Zirə-2” PFK 4:0
“Səbail-2” PFK – “Turan Tovuz” FK 4:1
“Ağsu” FK – “Kəpəz” FK 0:0
“Qarabağ-2” FK – “Sabah-2” FK 2:0
MOİK PFK – “Qaradağ Lökbatan” FK 1:2
“Neftçi-2” PFK – “Zaqatala” PFK 2:3

İkinci dövrə
2019-cu il

XIV tur
07 fevral (cümə axşamı)

“Sumqayıt-2” FK – “Keşlə-2” PFK 3:0
“Turan Tovuz” FK – “Qarabağ-2” FK 1:2
“Sabah-2” FK – “Neftçi-2” PFK 0:1
08 fevral (cümə)
“Şüvəlan” FK – “Səbail-2” PFK 2:1
“Zirə-2” PFK – “Ağsu” FK 2:1
“Kəpəz” FK – MOİK PFK 0:3
“Qaradağ Lökbatan FK – “Zaqatala” PFK 1:0

XV tur
14 fevral (cümə axşamı)
“Zaqatala” PFK – “Sabah-2” FK 2:1
“Neftçi-2” PFK – “Kəpəz” FK 3:2
“Qarabağ-2” FK – “Zirə-2” PFK
15 fevral (cümə)
“Keşlə-2” PFK – “Qaradağ Lökbatan” FK 2:0
MOİK PFK – “Turan Tovuz” FK 3:0
“Ağsu” FK – “Şüvəlan” FK  0:1
“Səbail-2” PFK – “Sumqayıt-2” FK 5:5

XVI tur
21 fevral (cümə axşamı)
“Sumqayıt-2” FK – “Ağsu” FK 5:0
“Zirə-2” PFK – MOİK PFK 2:4
“Sabah-2” FK – “Qaradağ Lökbatan” FK 1:0
22 fevral (cümə)
“Səbail-2” PFK – “Keşlə-2” PFK 2:1
“Şüvəlan” FK – “Qarabağ-2” FK 1:3
“Turan Tovuz” FK – “Neftçi-2” PFK 1:5
“Kəpəz” FK – “Zaqatala” PFK 1:2

XVII tur
28 fevral (cümə axşamı)
“Keşlə-2” PFK– “Sabah-2” FK 0:2
“Neftçi-2” PFK – “Zirə-2” PFK 5:0
“Qarabağ-2” FK – “Sumqayıt-2” FK 1:3
01 mart (cümə)
“Qaradağ Lökbatan” FK – “Kəpəz” FK 0:1
“Zaqatala” PFK – “Turan Tovuz” FK 1:0
MOİK PFK – “Şüvəlan” FK 1:0
“Ağsu” FK –“Səbail-2” PFK 3:4

XVIII tur
07 mart (cümə axşamı)
“Səbail-2” PFK – “Qarabağ-2” FK 0:2
“Şüvəlan” FK – “Neftçi-2” PFK 2:2
“Kəpəz” FK – “Sabah-2” FK 0:1
“Sumqayıt-2” FK – MOİK PFK 1:2
08 mart (cümə)
“Ağsu” FK – “Keşlə-2” PFK 0:5
“Zirə-2” PFK – “Zaqatala” PFK 0:2
“Turan Tovuz” FK – “Qaradağ Lökbatan” FK 1:0

XIX tur
13 mart (çərşənbə)
Sabah-2” FK – “Turan Tovuz” FK 3:0
“Zaqatala” PFK – “Şüvəlan” FK 1:0
“Qarabağ-2” FK – “Ağsu” FK 0:0
14 mart (cümə axşamı)
“Keşlə-2” PFK – “Kəpəz” FK 1:1
“Qaradağ Lökbatan” FK – “Zirə-2” PFK 1:2
“Neftçi-2” PFK– “Sumqayıt-2” FK 1:2
MOİK PFK – “Səbail-2” PFK 2:0

XX tur
28 mart (cümə axşamı)
“Səbail-2” PFK – “Neftçi-2” PFK 0:3
“Sumqayıt-2” FK – “Zaqatala” PFK 3:2
“Şüvəlan” FK – “Qaradağ Lökbatan” FK 1:2
“Turan Tovuz” FK – “Kəpəz” FK 1:2
29 mart (cümə)
“Qarabağ-2” FK – “Keşlə-2” PFK 1:2
“Ağsu” FK – MOİK PFK 0:4
“Zirə-2” PFK – “Sabah-2” FK 0:1

XXI tur
4 aprel (cümə axşamı)
“Kəpəz” FK – “Zirə-2” PFK
“Neftçi-2” PFK– “Ağsu” FK
MOİK PFK – “Qarabağ-2” FK
5 aprel (cümə)
“Keşlə-2” PFK – “Turan Tovuz” FK
“Sabah-2” FK– “Şüvəlan” FK
“Qaradağ Lökbatan” FK – “Sumqayıt-2” FK
“Səbail-2” PFK – “Zaqatala” PFK

XXII tur
11 aprel (cümə axşamı)
“Qarabağ-2” FK – “Neftçi-2” PFK
“Ağsu” FK – “Zaqatala” PFK
“Sumqayıt-2” FK – “Sabah-2” FK
12 aprel (cümə)
MOİK PFK – “Keşlə-2” PFK
“Səbail-2” PFK – “Qaradağ Lökbatan” FK
“Şüvəlan” FK – “Kəpəz” FK
“Zirə-2” PFK – “Turan Tovuz” FK

XXIII tur
16 aprel (çərşənbə axşamı)
“Keşlə-2” PFK– “Zirə-2” PFK
“Turan Tovuz” FK – “Şüvəlan” FK
“Sabah-2” FK – “Səbail-2” PFK
“Qaradağ Lökbatan” FK – “Ağsu” FK
17 aprel (çərşənbə)
“Kəpəz” FK – “Sumqayıt-2” FK
“Zaqatala” PFK – “Qarabağ-2” FK
“Neftçi-2” PFK – MOİK PFK

XXIV tur
26 aprel (cümə)
“Neftçi-2” PFK – “Keşlə-2” PFK
MOİK PFK – “Zaqatala” PFK
“Qarabağ-2” FK – “Qaradağ Lökbatan” FK
“Ağsu” FK – “Sabah-2” FK
“Səbail-2” PFK –“Kəpəz” FK
“Sumqayıt-2” FK – “Turan Tovuz” FK
“Şüvəlan” FK – “Zirə-2” PFK

XXV tur
4 may (şənbə)
“Keşlə-2” PFK – “Şüvəlan” FK
“Zirə-2” PFK – “Sumqayıt-2” FK
“Turan Tovuz” FK – “Səbail-2” PFK
“Kəpəz” FK – “Ağsu” FK
“Sabah-2” FK – “Qarabağ-2” FK
“Qaradağ Lökbatan” FK – MOİK PFK
“Zaqatala” PFK – “Neftçi-2” PFK

XXVI tur
11 may (şənbə)
“Keşlə-2” PFK – “Zaqatala” PFK
“Neftçi-2” PFK – “Qaradağ Lökbatan” FK
MOİK PFK – “Sabah-2” FK
“Qarabağ-2” FK – “Kəpəz ” FK
“Ağsu” FK – “Turan Tovuz” FK
“Səbail-2” PFK – “Zirə-2” PFK
“Sumqayıt-2” FK – “Şüvəlan” FK